Ankara Esenboğa havalimanından Muğla Dalaman havalimanına uçak bileti

24 Ocak 2016Ankara Esenboğa havalimanından Muğla Dalaman havalimanına uçak bileti

Esenboğa havalimanı, eğer İç Anadolu, Karadeniz bölgelerinden direk yurtdışına çıkacak biri olur ise çok sık tercih edilen bir yerdir diyebiliriz. Çünkü trafiği çok fazladır ve insanlara birçok ekstra hizmetler de katmaktadır. İnsanların üzerinde de etkisi oldukça yoğunlaşmış bir derece de bulunmaktadır. İçerisinde çünkü her kesime hitap eden hizmetler bulunmaktadır. Gerek Kargo terminali, gerek yurtiçi hatlar binası, gerek yurtdışı hatlar binası, gerek yurtdışına çıkacak hacı ya da umre için yapılan geziler olsun her türlü yardımı sağlamaktadır. Bunların dışın da otobüslere, ticari taksilere, özel taksilere, jetlere, yolcu yakınlarının arabaları için otopark hizmeti bulunmaktadır. Bunların haricin de ise kalacak otel hizmeti tarzın da havalimanı yakınında yerler, liman içerisinde her çeşit kafeterya, lokanta, restoran, ünlü alışveriş mağazaları ve bu gibi her ihtiyacınızı karşılamak için dizayn edilmiş bir hizmet sistemi vardır.

Ankara da bulunmanız sizlere çok şey katacağına da emin olabilirsiniz. Çünkü burada tarihe ait her şey fazlası ile bulunmaktadır. Özellikle de Atatürk eserleri ve herkesin merak ettiği arkeolojik müzeler de yer almaktadır. Din açısından da birçok özel camiye rastlayabilirsiniz.

Muğla Dalaman havalimanı, (IATA, DLM, ICAO, LTBS) Hem yurt içine hem de yurt dışına seferler düzenlemektedir ve insanları her bir yere göndermektedir. 1976 tarihin de inşaata başlanmıştır ve 1981 senesin de inşaat tamamen bitmiştir. YDA inşaat ise 7 Mart 2014 de ihaleye en çok parayı vererek 2040 senesinin 31 aralık gününe kadar işletmeye hak kazanmıştır. Bu verilen para ise 705 Milyon EURO olmuştur. Bu havalimanı aynı zaman da CATI niteliklerine sahip bir sınıftadır. Ayrıca hem askeri hem de sivil anlamda kullanılmaktadır.

Muğla şivesi ile çok tatlı bir insan misafirperverliği sahiptir ve bunun yanı sıra da istediğiniz her doğal koşul ile birlikte otantik yapıları bulabilirsiniz. Tarihi açıdan da bakacak olursak her türlü insana hitap etmektedir. 866.655 nüfusu vardır. 13 ilçesi vardır. 12.974 km 2 toplam yüz ölçümü bulunmaktadır. Antik dönemden başlayan bir tarihi vardır. 48 plaka kodudur. Dışarıya oldukça elverişli bir İldir ve şehir ağaçlık, ormanlık alanları oldukça fazladır.

 

Ankara Esenboğa havalimanından Muğla Dalaman havalimanına uçak bileti sizler için çok uygun fiyatlar da web sitemiz de beklemektedir. Bu site üzerinden her hangi bir zaman da bile iki il arasın da bilet alımını çok rahat yapabilirsiniz. Çünkü sistemimiz çok hızlı ve güncel olarak sizlerin hizmetindedir. Ankara—Muğla arasın ise 622 km’dir ve otobüs ile hesaplanır ise 8 saat 53 dakikadır. Hayatınızın artık uçak bileti bir parçası olmuş durumdadır ve bundan en iyi kendinize bir pay çıkartmak isterseniz işte o da burada yer alıyor ve şimdiden bile bunlar için yani aylar öncesinden bile bilet alabilmek için burayı tercih edebilirisiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.