Ankara Esenboğa havalimanından Kahramanmaraş havalimanına uçak bileti

24 Ocak 2016Ankara Esenboğa havalimanından Kahramanmaraş havalimanına uçak bileti

Ankara Esenboğa havalimanından Kahramanmaraş havalimanına uçak bileti alabilmenin sırrı artık hem ucuz hem de çok şaşırtıcı kampanyalar ile sunulmaktadır. Biletkess.com adresin de her zaman sizlere uygun bilet vardır ve Ankara—Kahramanmaraş arasın da bilet bulmak farklı sitelere girerek bakmak ve karşılaştırmak gerekmiyor. Ya da tek, tek tüm kurumsal firmaların web sitesini ziyaret ederek uçak bileti aratmanıza gerek yoktur. Buradan anın da tüm bilgilere direk ve de kapsamlı olarak ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda da aradığınızı bulmak için sizlere yepyeni bir fırsat olacağını da tanımlamak isteriz. Nerede ve ne zaman olursanız olun biletkess.com üzerinden her şey sizler için anın da olacaktır. Ankara ile Kahramanmaraş arası ise 593 km’dir ve 8 saat 28 dakika da otobüs ile gidilebilmektedir.

 

Esenboğa havalimanı, birimci sınıf mimari tasarım ile yapılmaktadır. Milyonların giriş yaptığı bir liman olduğunda da en ufak şehirlerden örnek vermek fazlası ile mümkündür. Çünkü giriş ve çıkış sayılamayacak kadar fazladır. Güvenlik önlemleri de her zaman yüksek düzey de alınmaktadır. Bundan dolayı da eskiden olduğu gibi kimsesizlerin evi gibi, uyuşturucu veya kokain kullananların yattığı yer olmamaktadır. Modern teknolojinin her bir konusuna çok fazla uyum sağlamaktadır. Son ihale öncesinden planlanmadan ve de her şey tam anlamı ile tamamlanmadan 16 Ekim 2006 tarihin de otopark ve diğer birimler hizmete girmiştir. Bu kadar hızlı bir yapımı da son zamanlar da görülmüştür. Tüm niteliklerden dolay sınıfın da A ve kaliteden ödün vermeyen bir havalimanıdır. İlk zamanları ise Askeri amaçlı kurulmuş olan havalimanların arasında bulunmaktadır. Şimdi ise sadece sivil olarak kullanılmaktadır. Ercan Çoban, Suzan Esirgen, Süleyman bayrak, Ahmet Yertutan mimarları tarafından yapılmıştır. Ayrıca bu mimarlar ihaleyi kazanan isimlerdir ve de bu kişilerden Ercan Çoban mimarı düşündüğü çok modern bir şey daha vardır. O da kimsenin kafasının karışmaması için giriş ve de çıkış yapmasın da, ince ayrıntıların olması, daha rahat bir yolculuk yapabilmeleri için bekleyişin daha iyi olmasını sağlamıştır. Kargo terminalinde de birçok havalimanı şirketi yurtdışına yük taşımacılığı yapmaktadır.

 

Ankara tarihi açıdan çok moderndir ve birçok da otantik yerleri vardır. Bunlar arasın da oteller de dahil olmaktadır. Muhteşem doğası da birleşin de bazı olmazsa olmazlar da yer almaktadır. Sitemizden otel, müze, otantik yerler, Ankara yemekleri diye her bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Kısaca Kahramanmaraş havalimanı ise: (IATA, KCM, ICAO: LTCN), şehre uzaklığı 5 km’dir. 1996 senesin de kurulmuştur. 1. Türk hava yolları, 2. Anadolu jet, 3. Pegasus hava yolları burada hizmet vermektedir. Bunun için aklınızdan soru işaretlerinizi kaldırmanız için sitemizden biletinizi direk olaraktan da temin edebilirsiniz. Burası da DHMİ tarafından işletilmektedir. (Devlet Hava Meydanları İşletmesi)

Kahramanmaraş’ın eski adı Maraş’tır günümüzde de halk arasında bu tabir kullanılmaktadır. En kalabalık sekizinci şehirdir. Ünlü Osmanlının seyyahı Evliya Çelebi seyahatnamelerin de bu halk için Kelimatları lisan—ı Türkidir ve ekseriya halkı Türkmendir demektedir. Dövme dondurması,, etli kebapları ünlüdür. Gaziantep’ten yansıyan baklava da buna dahil olmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.