Ankara Esenboğa havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti

24 Ocak 2016Ankara Esenboğa havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti

Ankara Esenboğa havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti satın alabilmeniz artık çok basit ve bir tık ötededir. Dakikalar için de bilet alabilmek için biletkess.com adresin de bulunabilirsiniz. Limitsiz bir sistemimiz vardır ve bu yüzden de her dakika en iyi kampanyaları bu sitede bulabilirsiniz. Ankara’dan da Bursa’ya gitmek isterseniz ya da tam tersi bir bilet satın almak isterseniz burada bulunmanız yeterlidir. Aynı zamanda da bol, bol ücretsiz olaraktan makalelerimizi okuyabilirsiniz. Ankara arası Bursa arası da 382 km’dir. 5 saat 27 dakikadadır. Bu da otobüs ile ele alınmıştır. Bu iki İl arasın da bir analiz yapmak için de web sitemizin arama motoruna yazarak bulabilirsiniz.

Ankara Esenboğa limanı, güncel, başarılı, aktif, objektif ve adaletli bir sistemle yönetilmektedir. İlk kurulduğun da Çubuk ilçesin de kurulmuştur. Bunun ardından da nüfusun artması ve diğer kategoriler de ele alınarak havalimanı sürekli ilerlemiştir. Tabi günümüz de çok üst seviyeye gelmiştir. Bu gelişmeler de insan ihtiyaçlarından da kaynaklanmaktadır. Teknolojik açıdan da bakıldığın da en iyi havalimanları arasındadır. Özellikle de Dünya çapındaki havalimanları arasında görmemiz kesindir. 2000’li yıllardan sonra ise sürekli yolcu trafiğinin artmasıdır. Ve de 23 Ocak 2004 tarihinin ihalesini TAV (Tepe Akfen Holdingleri), 15 sene 8 ay boyunca işletme süresine hak kazanmıştır. 1 Yıl önce tasarlanmış olan havaalanı 16 Ekim 2006 senesin de otopark ve de bağlı birimler hizmete girmiştir.

 

Ankara her anlam da kendini kanıtlamıştır ve artık insanlar tarafından akıllardan eksik olmamaktadır. İç Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Başkenttir. Ülke nüfusunda sürekli artış olduğundan ötürü de Türkiye’nin ikinci kalabalık şehridir. Uzun bir geçmiş tarihi bulunmaktadır. Bu da görülecek, gezilecek, yapılacak çok şeyin olduğunu göstermektedir. Turist sayısı olaraktan da yaz—kış olarak her yıl artıştadır. Ekonomik açıdan bakarsak da İstanbul’dan sonra gelir.

 

Bursa Yenişehir havalimanı (IATA, YEI, ICAO: LTBR), 7 adet park yerine sahip apron eklemesi de yapılmıştır. Yeni yapılan pistte bulunmaktadır. 21.05.2011 senesin de bakanlar kurulu 2001—2444 sayılı karar Bursa Yenişehir havaalanını daimi yolcu çıkışı—iniş hudut kapısı olarak tespit etmiş ve de kanunen yazılmıştır. Bazı şirketler de haklarını farklı şirkete devrederek hizmete devam etmiştir. 2009 senesin de liman da umre seferleri de başlatılmıştır. MNG kargo ihracatı ise Mısır Kahire’ye civciv 14.04.2009 senesin de başlamıştır. 1. Bora jet, 2. Anadolu jet, 3. Öger Tur, 4. Freebird burada sürekli olarak hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden de bazı istatistikleri görebilirsiniz.

 

Bursa, en kalabalık dördüncü il konumundadır. 2.787.539’dur. 2015 senesi içerisin de yaşanılabilir şehirler arasın da bulunmaktadır. Ekonomisi de ciddi anlam da yüksektir ve çok fazla girişim yapılmaktadır. Avantajları da fazladır. Türkiye’nin en büyük sanayi ve otomotiv üretim merkezi kentlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda burada otomotiv müzesi yine bu şehirde bulunmaktadır. Plaka kodu 16’dır. 17 ilçesi vardır. Kültürü de ön plan da tutulmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.