Ankara Esenboğa havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti

24 Ocak 2016Ankara Esenboğa havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti

Ankara Esenboğa havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti almanın keyifli tadını çok rahat yaşayacaksınız ve tamamen de sitemizdeki uygunluklardan yaşayacaksınız. Web sitemiz de anlattığımız her şey gerçektir ve de 2012 senesinden beri çok özel hizmetler vermekteyiz. 7/24 çalışmalarımızın karşılığını da daima almaktayız. Ankara—Antalya arası ise 544 km’dir ve 7 saat 46 dakikadan oluşmaktadır ki bu otobüs ile ele alınan rakamdır. Ankara’dan Antalya’ya ya da tersi bir uçuş işleminin biletini biletkess.com adresinden alırsanız sizler için de birçok avantajlar ve birçok da ücretsiz hizmetlerin oluşacağını hemen görebilirsiniz. Bildiğiniz ve akla gelebilecek tüm web siteleri biletkess.com adresi ile unutacaksınız. Bunu web sitemiz üzerinden daha rahat görebileceksiniz.

Ankara Esenboğa havalimanı her yer de ve her zaman işlek şekilde hizmet vermektedir. 7/24 işlek olmaktadır. 12 Şubat 1947 senesin de devlet hava yolları dış hatlar sefer olaraktan Güvercinlik ile Atina arasın da ilk güzergah yoktur. 1944 senesin de ise Chicago sivil havacılık anlaşmasını ve sözleşmesini Türkiye imzaladıktan ardından İstanbul—Yeşilköy ile Ankara’da da uluslararası bir liman inşa edilmektedir. Bunun ardından ise Bayındırlık bakanlığının verdiği yetki de Amerikan Westinghouse—IG White firmaları da 1951 senesin de bütün çalışmaları başlamıştır. Takip edilen yıllarda da hep ilerlemiştir. 2000’li yıllardan sonra da uluslararası anlamın da çok bambaşka bir yere gelmiştir. Şimdi ise bu süreklilik ile kullanılmaktadır.

 

Ankara her anlamda tercih edilen bir şehirdir ve de gezilecek yer sayısı anlamında da oldukça fazladır. Ankara başkent olduktan sonra oldukça çok hızlı bir şekilde gelişmiştir ve de sanayi, tekstil, gıda, inşaat sektörüyle yoğunlaşmıştır. Bu da günümüze kadar etkili bir şekilde gelmiştir. Ankara da bulunan müzeler, Arkeoloji alanlar, tarihi kalıntılar, şenlikleri ve daha birçok bilgiyi Web sitemiz içerisinde de birçok makale de bunlar yer almaktadır ve de aradığınızı bulabilirsiniz.

 

Antalya havalimanı ise: Merkeze 10 km. uzaklıktadır ve değerli bir havalimanıdır. Yolcu trafiğin de Avrupa da 14. Sırada bulunan bir limandır. 1996 yılın da kurulan bir havalimanıdır. 92 tane hava yolu şirketleri bulunmaktadır. Havalimanı içerisin de 7/24 taksi bulabilirsiniz. Her türlü avantajları da içerisin de bulabilirsiniz. Her otobüs için de çift bilet uygulaması yer almaktadır. Terminal 1, Terminal 2 ve iç hatlar da aksatma yapmadan gündüz de aynı tarife işletilmektedir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı hizmet verdiği gibi de uluslararası hizmette açıktır. 2003 senesinde de bir ilk gerçekleşmiştir. Bu da 10 milyon müşteri sayısına ulaşmaktadır. Tüm Türk firmalarına da bulunmaktadır.

 

Antalya, Turizm etkinlikleri açısından çok önemlidir. Antalya da tarih gerçekten de çok önemlidir. Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar buralar da yer almıştır. Şimdi de Türkiye Cumhuriyetindedir. Akdeniz iklimi etkisi görülmektedir. Burada hayat ekonomik olaraktan hayat ticaret, tarım ve turizm dayalıdır. Yerleşim yerleri de bir düzen içerisinde bulunmaktadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.