Adana Şakirpaşa havalimanından Konya havalimanına uçak bileti

14 Şubat 2016Adana Şakirpaşa havalimanından Konya havalimanına uçak bileti

Konya havalimanı: (IATA: KYA, ICAO: LTAN), Konya ilinin merkezin de bulunmaktadır. Hem sivil hem de askeri anlam da kullanımı sürmektedir. Ama kuruluşundan 2000 yılına kadar böyle gitmiştir. Sonra da sadece sivil havacılık için kullanılmıştır. Türk hava kuvvetleri ve Devlet hava meydanları (DHMİ) tarafından ortak olarak işletilmektedir. En önemlisi de havalimanın da 3. Ana Jet üs komutanlığı bulunmaktadır. 2 bin 650 metre 2’lik kapalı alana kurulmuştur. 272 tekil araçlık otoparkı bulunmaktadır. 3350 metrelik uzunlukta iki pisti vardır ve havalimanın da 8 uçak kapasiteli park alanı bulunuyor. İçin de 1. Pegasus hava yolları, 2. İzair: Pegasus hava yolları tarafından yönetilmektedir. 3. Türk hava yolları, 4. Corendon Airlines: Sezonluk olarak, firmaları hizmet vermektedir. Sürekli yolcu trafiği anlamın da artış göstermektedir ve sadece 2 yıl kesintiye uğramış bir havalimanıdır.

 

Konya: Yüz ölçümü bakımından en büyük il ve en kalabalık yedinci şehridir. 1. İl merkezi, 2. Ahırlı, 3. Akören, 4. Akşehir, 5. Altınekin, 6. Beyşehir, 6. Bozkır, 7. Cihanbeyli, 8. Çeltik, 9. Çumra, 10. Derbent, 11. Derebucak, 12. Doğanhisar, 13. Emirgazi, 14. Ereğli, 15. Güneysınır, 16. Hadim, 17. Halkapınar, 18. Hüyük, 19. Ilgın, 20. Kadınhanı, 21. Karapınar, 22. Karatay, 23. Kulu, 24. Meram, 25. Sarayönü, 26. Selçuklu, 27. Seydişehir, 28. Taşkent, 29. Tuzlukçu, 30. Yalıhüyük, 31. Yunak ilçeleri bulunmaktadır. Ayrıca her bir ilçenin için de birbirinden güzel gezilecek yerler bulunmaktadır. Konya aynı zaman da günümüze kadar yöreselliği ve diğer tüm alanları ile en iyi şekilde aktarılmıştır. Mevlana şehri diye de bilinmektedir. Tüm güzelliklerini saymakla bitmediği için web sitemiz de ayrı bir makalesine değindik. Bunu da ayrıca incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Adana Şakirpaşa havalimanı: Şehre 3 bin 500 metre uzaklığındadır. Cafe, restoran, banka ATM’lerini, sağlık hizmeti bürosunu, PTT bayisini ve diğer birçok hizmetini de bir arada bulundurmaktadır. 29 Kasım 1995 tarihinden itibaren de diğer havalimanları gibi liman seviyesine gelmiştir.  Diğer limanlara göre de bazı konular da öncelik ve de farklılık göstermektedir.

 

Adana: Türkiye de en büyük margarin ve bitkisel yağ fabrikasını bünyesin de bulundurmaktadır.  Advansa Sasa, 2,650 kişiye istihdam sağlamaktadır. Ayrıca Avrupa’nın en büyük polyester üreticisidir. Adana organize sanayi bölgesinin 1,225 hektar alan üzerine kuruludur ve orta—küçük ölçekli 300 civarı tesise tesise ev sahipliği yapmaktadır. Adana yaz kış sıcak görmek mümkündür ve kışın batı da kar olduğun da Adana da yaz havasında görenleri şaşırmamak gerekir. Çünkü pek fazla kış geçmemektedir. Tipik ve klasik Akdeniz iklimine sahiptir ama diğer Akdeniz bölgelerinden daha çok sıcak olduğunu söylemek gerekir.

 

Adana Şakirpaşa havalimanından Konya havalimanına uçak bileti satın alacağınız zaman hemen şuan bulunduğunuz site olan biletkess.com adresini tercih ediniz. Çünkü hiç bitmeyen kampanyalar ve sürekli indirimler ile yepyeni imkanlar sıralamaktayız. Sizler de tüm bunlardan yararlanarak karlı çıkabilirsiniz. Nereden nereye gideceğiniz konusun da asla tereddüt yaşamayacaksınız. En önemlisi de sizlerin tercih ettiği yerler arasın da bir uçak bileti yok ise direk sistem sizleri en kısa ve uygun uçak bileti sıralaması yaparak bilet almanız da yardımcı olacaktır. Adana ile Konya arası 356 km’dir ve 5 saat 7 dakika da otobüs ile gidiş veya geliş sürmektedir. Bu vaktinizden kar etmek için uçak bileti tercihinizi yaparak daha hızlı ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi